ייעוץ זוגי ומשפחתי

 

ייעוץ זוגי ומשפחתי הינו תהליך המאפשר לגשר על חילוקי הדעות ולהתגבר על הקשיים. מטרת התהליך, לפתח את התקשורת החיובית תוך הבנת הקושי ופתרונו ולפעול לשיפור ולשינוי המצב הקיים. לצעוד יחד  צעידה משותפת לזוגיות חווייתית ומעצימה.

 

הייעוץ זוגי מאפשר משהו חדש, רענן המסייע למערכת היחסים למצות את המיטב. מערכת יחסים הינה השקעה נושאת פרי, ככל שתקדישו זמן ומאמץ כך המערכת הזוגית שלכם תישא פרי. מחויבת ונכונות להסתגל ולהשתנות לאורך החיים, יחסים בריאים דורשים מיומנויות בתקשורת ומודעות רגשית.

 

יעוץ זוגי מאפשר לפתח ערוצי תקשורת נכונים לקראת השינויים בחיים כמו מעברים או שינוי מהותי בסטטוס העבודה. הייעוץ הזוגי מאפשר להתמודד מול משברים  באמון, הוא מאחד את השבר, מתמקד בהבנה, פתיחות, ביצירת דיאלוג והקשבה. הוא כאן כדי לסייע לזוגות באמצע החיים, לנישואים בסיבוב השני, מאפשר הכרה והבנה של דפוסים הבולמים התפתחות ומשנה את אותו הדפוס תוך חיזוק והעצמת הזוגיות והאינדיבידואל.

 

המטרה בהליך הזוגי היא לשלב כוחות ולפעול ביחד, זוגיות טובה המאפשרת לגדול, לצמוח ולהרגיש מוערכים, יש לכך השלכות רבות גם בתחומי חיים אחרים כמו משפחה, ילדים, עבודה. למי זה מתאים? לכל זוג בכל אחד משלבי המחיים (צעירים לפני נישואין, זוגות נשואים, פרק ב', חד מיניים ועוד) הרוצים ללמוד זוגיות טובה מהי, לחזק את הקשר, לצמוח ולהצמיח יחד, לחדד את הביחד במערכת הזוגית.

 

יחדיו, נצא לדרך חדשה, אחרת, המאפשרת בניית תקשורת חדשה וחיובית תוך התמקדות בחוזק ופתרון הבעיות בקשר והבנת הנקודות הגורמות למשבר וביחד נלמד להתגבר עליהם. אני מזמינה אתכם לקבל את המידע הרלוונטי, להתקשר ולשוחח עימי, להסביר במילים שלכם מה בדיוק קרה ומה אתם צריכים כאן ועכשיו. בעזרת הכלים הרבים שצברתי  נוכל להתוות את הדרך ביחד מבלי לשבור את כללי המשחק. נוכל ליצור מציאות אחרת המאפשרת תקשורת חיובית, שיתוף והבנת הקשיים והצרכים הרגשיים האחד של השנייה דבר שיאפשר לכם לצמוח ולגדול בזוגיות. 

 

בדף זה מאמרים בתחום הזוגיות שלי, המאמרים מוגשים על מנת לאפשר לכם מידע מוקדם, אך אינם מחליפים טיפול או חוות דעת מקצועית, אלא כדף מידע. 

 

דורית שכורי - ייעוץ זוגי ומשפחתי, הדרכת הורים
ליצירת קשר ופרטים נוספים  054-5230093  

© כל הזכויות שמורות

 

 

ייעוץ זוגי ומשפחתי

 מנחת הורים ומשפחות בכירה

 מנתחת התנהגות
 

 "באהבה יש כללים, ואיפה שיש כללים, העולם פשוט יותר"
 

מאיר שלו, מתוך הספר "כימים אחדים"

 

מלאו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם:

 ***כל האמור באתר זה אינו מהווה יעוץ משפטי****

שלח

תודה!
הודעתך נשלחה בהצלחה

שדה חובה


שדה חובה


שדה חובה

Your message has been sent successfully

צור קשר: